Pirmasis gegužės sekmadienis,  visiems žinoma šventė – Motinos diena. Na, o mes pagal seną tradiciją šią šventę švenčiame penktadienį. Šiais metais taip pat mokykloje nuskambėjo gražiausias pavasario koncertas – „Ačiū tau, mamyte“. Dalyviai nemažai pasistengė, kad parodytų ką moka. Scenoje skambėjo gražiausios dainos, gražiausi šokiai ir gražiausi žodžiai mamai. Visi mokiniai įteikė savo mamoms dovanėles. Kai kurios pačių gamintos, kai kurios pieštos, o dar kitos – jų pačių ir  išaugintos. Bet, svarbiausia, visos jos buvo dovanojamos iš širdies.

Prieš koncertą buvo surengta „Pavasarinė mugė“. Čia ir mamos ir vaikai galėjo įsigyti įvairiausių gaminių, papuošalų ar saldumynų. Mugės dalyviai džiaugėsi, galėję dalyvauti ir parodyti ką moka geriausiai, o pirkėjai liko laimingi dėl prekių gausumo ir įvairumo.

Penktadienio popietė praleista su mamomis, močiutėmis ir tetomis – užskaityta! Sveikiname visas mamas dar kartą!

Austėja Trivalaitė 10 kl. mokinė