Kasmet likus kiek mažiau negu mėnesiui iki Kalėdų prasideda Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, krikščionybėje žymintis laiką, kuomet tikintieji laukia Jėzaus gimimo .
 -Taigi, prasidėjo adventas…

  Po truputį pradėjome ruoštis svarbiausiai metų šventei, pamažu atsirado pirmieji Kalėdų atributai, skyrėme laiko geriems darbams, prisiminėme artimuosius ir pradėjome jiems ruošti staigmenas: sveikinimus, dovanėles.

 Pasidarėme  advento vainiką, įstatėme žvakeles. Kiekvieną rytą uždegdavome žvakeles ir klausydavome pasakėlių.

  Džiaugėmės mamos Astos padarytu Advento kalendoriumi plėšdami po vieną voką skirtą tai dienai…

   Kiekvieną dieną kojinėje rasdavome Kalėdų senelio laišką, gardumynų ar kokių nors užduotėlių.

  Bet vieną dieną radome Paukštelio laišką.. Jis prašė vaikų pakabinti lesyklėles, o juose paberti trupinėlių. Mes lesyklėlę pakabinome ir bėrėme trupinėlius. Juos atnešė vaikai iš namų.

  Laukdami Šv .Kalėdų piešėme žiemą, darėme Kalėdų senelius, nykštukus, rašėme Kalėdų seneliui laišką, mokėmės advento žaidimų, ratelių, kalėdinių dainelių, puošėme mokykloje eglutę. Ir laukėme vis kiekvieną dieną darydami gerus darbus.

  Gruodžio 11 dieną ėjome pasveikinti senelių Salako socialinės globos namuose. Kieme pasveikinome senelius, įteikėme po dovanėlę, padainavome daineles. Grįžę Salako mokykloje po egle radome dovanėlių. Apsidžiaugėme, kad Kalėdų senelis nepamiršo mūsų. Čia dainavome daineles, sakėme eilėraščius, ėjome ratelius.

    Šv. Kalėdos yra svarbiausia metų šventė. Tai tikra vaikų šventė. Daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams. Dėkoju Ramunei, visiems vaikams, tėveliams, už šiltą bendradarbiavimą, dėmesį ir pagarbą kitiems.

  Tad visus mokyklos bendruomenės narius; direktorių, Ramunę, grupės tėvelius ir mamytes, valytojas, virėjas, Aušrą, Jovitą, mokytojus sveikinu su artėjančiomis šventėmis būkite sveiki  ir laimingi.

                                                                 Priešmokyklinės grupės mokytoja Danguolė