Geltonųjų autobusų grafikas

2021 m. rugsėjo 1-ąją

Vairuotojas H.MIŠKINIS

 RYTE

8.55 – Degučiai

9.10 – Karveliškės

9.20 – Raistiniškės

9.25 – Degučiai

9.35 – Salakas

9.45 – Čepeliškės

9.50 – Kiemionys

9.55 – Salakas

PO PAMOKŲ

11.30 – Salakas-Degučiai-Raistiniškės-Karveliškės-Degučiai

Vairuotojas M.Novikovas

RYTE

8.35 – Pakerniškės

8.45 – Avinuosta

8.55 – Baibiai

9.00 – Sen.Baibiai

9.05 – Dunduliai

9.08 – Vajasiškis

9.13 – Užėniškės

9.20 – Salakas

9.25 – Biržūnai

9.30 – Tiltiškės

9.35 – Rudakiškės

9.40 – Čigoniškės

9.50 – Salakas

PO PAMOKŲ

11.30 – Salakas-Vajasiškis-Baibiai

12.15 – Salakas-Čigoniškės-Biržūnai-Tiltiškės-Kiemionys-Čepeliškės

Vairuotojas B.Trivalas

RYTE

8.35 – Salakas

9.00 – Tolimėnai

9.15 – Serapiniškės

9.25 – Salakas

9.30 – Luodžiai

9.35 – Jakiškės

9.40 – Sabalunkos

9.45 – Salakas

PO PAMOKŲ

11.30 – Salakas-Luodžiai-Jakiškės

11.50 – Salakas-Serapiniškės-Tolimėnai-Salakas

MOKYKLINIAME AUTOBUSE VISIEMS PRIVALOMA LAIKYTIS SAUGAUS ATSTUMO IR DĖVĖTI  APSAUGINES KAUKES!