Praėjusių metų rugsėjo – spalio mėnesiais mokykloje  buvo surengta iniciatyva „Pražydink tulpės žiedą“, skirta Salako mokyklos 115 metų jubiliejui įprasminti.  Prisijungti prie šio sumanymo ir padovanoti po kelis tulpių svogūnėlius kvietėme visą mokyklos bendruomenę.  Visų iniciatyvos dalyvių  dėka  spalio pabaigoje 170 tulpių ir 120 narcizų  svogūnėlių buvo pasodinta mokyklos gėlyne ir švietėjo A.Poderio šeimos kapavietėje.

 Pavasarį tulpių žiedų gausa ir įvairovė nepalieka abejingų šiam grožiui. Kiekvieną rytą skubančius į mokyklą pasitinka vis naujai prasiskleidę žiedai, kurie tarsi kviečia stabtelti, pasigrožėti, pasidžiaugti jais. Nuoširdus ačiū mokyklos darbuotojai  Aušrai Rukienei ne tik už šio gėlyno, bet ir visų augalų kasdienę priežiūrą, puoselėjimą. Gerumas tikrai  išsiskleidė tulpių žiedais.

Salako ugdymo skyriaus informacija