Ekskursija, kurios pagrindinis taškas mūsų sostinė Vilnius, šiais mokslo metais mums paskutinė. Turiu omeny visiems mums, kurie keliavome, o mums DEŠIMTOKAMS šioje mokykloje ji išviso paskutinė. Dėl to, galbūt kažkiek ir liūdime, bet šiandien tikrai džiaugiamės, kad karštis mūsų neišgąsdino ir praturėjome gerą laiką visi kartu.

Pirmas apsilankymas – Vilniaus senamiestis. Pasigrožėjome juo eidami mažomis gatvelėmis nuo Aušros vartų iki Vilniaus katedros. Kiekvienas miestas, kuris turi senamiestį yra įspudingas, o mūsų Vilniaus senamiestis netgi įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldų sąrašą. Aušros vartai, Vilniaus rotušė, Šv. Kazimiero bažnyčia, Vilniaus stačiatikių Šventosios Dvasios vienuolynas, Vilniaus katedra – tai objektai, kuriuos mes apžiūėjome.

Antrasis apsilankymas – Vilniaus energetikos ir technikos muziejus. Iš išorės keistas, sunkiai randamas, o viduje keistai įdomus. Šį apsilankymą mes gavome per kultūros paso programą. Mūsų tema – iliuzijos. Buvo labai įdomu. Manau nebuvo nei vieno, kuris per visą apsilankymo laiką būtų nuobodžiavęs.

10 klasės mokinė Austėja Trivalaitė