Jau keletą metų pradinukai dalyvauja Kings matematikos olimpiadoje.  Šiam tikslui vystyti, Kings naudoja elektroninę testų tikrinimo sistemą ir naują e-sprendimą, susijusį su rezultatų skelbimu, kuris užtikrina konkursų skaidrumą. Dalyvaudami olimpiadose mokiniai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, susipažįsta su konkurencija ir tobulina savo emocinius bei socialinius įgūdžius, o tai labai svarbu kiekvienos bręstančios asmenybės tobulėjimui! Kvalifikacinis etapas vyksta mokykloje. Mokiniai, surinkę daugiau nei 50 procentų, yra kviečiami į finalą, kuris organizuojamas apskrityse. Deja, patekę į finalą, turi susimokėti dalyvio mokestį. Šiais metais finaliniame etape panoro dalyvauti antrokas Orestas Pačiuipis ir ketvirtokas Leonas Lapėnas. Kaip sakė patys mokiniai, užduotys nebuvo lengvos. Kaip jiems sekėsi, sužinosime vėliau. Džiugu, kad norą tobulėti skatina ir mokinių tėveliai.

Dalia Baubinaitė, pradinių klasių mokytoja