Pradinukai mokslo metus užbaigė susirinkę į mokyklą. Jie visiems buvo kitokie. Tikrai sunkesni! Mokiniai prisipažino, kad labai pasiilgo draugų, mokyklos, mokytojų, užsiėmimų. Tėveliai pritarė, kad nuotolinis mokymas jiems buvo tikras iššūkis. Aktų salėje ketvirtokams buvo įteikti Pradinės mokyklos baigimo pažymėjimai ir direktoriaus padėkos raštai. Pirmoji mokytoja Reda stebėjosi, kaip ūgtelėjo vaikai. Šiuos mokinius mokytoja Dalia mokino tik vienerius metus. Jjie buvo patys trumpiausi, kupini įvairiausių išbandymų. Ketvirtokams jų draugai deklamavo eiles, atliko muzikinius kūrinius. Nuoširdžius žodžius tėveliams, mokytojai, draugams išsakė ir patys šventės kaltininkai. Mokykla prisipildė vaikiško šurmulio. Klasėse mokytojos Reda ir Dalia apžvelgė mokslo metų rezultatus, padėkojo vaikams, kad nuotoliniu būdu dalyvavo įvairiuose konkursuose, projekte. Palinkėjo atostogas praleisti saugiai ir prasmingai. Lauksime naujų mokslo metų. Gabijai, Adrijanui, Augustinui, Aironui, Einorui, Leonui linkime sėkmės penktoje klasėje!

Dalia Baubinaitė, pradinių klasių mokytoja

Nuotraukos L.Sadausko