Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Salako ugdymo skyriaus pradinių klasių mokiniai rugsėjo 28- spalio 23 dienomis dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo 2020“. Tai  LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. 
Pagrindinis šio projekto tikslas – skatinti pradinių klasių moksleivių fizinį aktyvumą. Projekto metu pradinių klasių moksleiviai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų, pagal galimybę pamokose, išbando įvairias mankštas ir žaidimus.
Projektas suskirstytas į veiklas 4 savaitėms, turinčias atskiras temas: fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos – vaiko gerovės, kokybiško poilsio. Kiekviena savaitė turėjo savo „Superherojus“, kurių plakatai puošė klases. Tai Ąžuolas Galingasis, Amis Kiniaširdis, Una Superbičiulė, Luka Kibirkštis. Veiklos apėmė ne tik teorinį susipažinimą su įvairiomis rekomendacijomis apie fizinę veiklą, sveikos mitybos naudą, kaip mokytis įveikti nerimą, mokėti atsipalaiduoti bei kokybiškai pailsėti. Visą mėnesį kiekvieną dieną mokiniai ( pagal gautas rekomendacijas) atliko įvairius pratimus ir užduotis, žaidė žaidimus, aktyviai mokėsi, klausėsi muzikos, šoko.
Paskutinę dieną prieš atostogas vyko projekto apibendrinimas ir apdovanojimai.
Reda Putrimaitė pradinių klasių mokytoja
Nuotraukos R.Putrimaitės, D.Baubinaitės