Paskutinioji  2021  metų diena mokykloje buvo kiek  kitokia. Dalinomės Kalėdinės eglutės šventės įspūdžiais, žiūrėjome  jos  video įrašą (už jį dėkojame Evelinos močiutei T.Bolševikovai). Kaip ir kasmet, gaminome kalėdines dovanėles Salako socialinės globos namų gyventojams – simbolines šventines pirštinėles, filmavome  jiems skirtą nuotolinį mokinių  sveikinimą.

Šiais metais mokiniai  savo darbeliais, piešiniais puošė ne tik mokyklos erdvę, tačiau ir dalyvavo įvairiuose piešinių, kūrybinių dabų konkursuose, iniciatyvose. Už pasiekimus, dalyvavimą turėjome “prisikaupę“ ir šūsnį padėkos raštų, diplomų: Respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Rieduliukas“, ugdymo pasakomis iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2021“, vaikų piešinių konkurso „Piešiu brolių Grimų pasaką“, kurį organizavo Lietuvos Kolpingo fondo projektai „Kolpingo pradinė mokykla“ ir „Kolpingo darželis“,  Tarptautinio  kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija“.

Apdovanojome dalyvius, aptarėme prabėgusius metus, linkėjome vieni kitiems gražių, įspūdingų švenčių, smagių atostogų ir visiems sveikiems, pailsėjusiems susitikti klasėje jau 2022 metais!

Dalia Baubinaitė, Reda Putrimaitė pradinių klasių mokytojos

Nuotraukos autorių