Prieš metus mūsų mokykloje šurmuliavo kalėdiniai renginiai, mokinių juokas, sveikinimai… Klasėse spindėjo girliandos, koridorių langus puošė šventiniai karpiniai. Dabar viskas kitaip. Mokykla ištuštėjusi. Tačiau pradinukai sugebėjo sukurti šventines akimirkas, kol teko užverti duris paankstintoms atostogoms. Pynė adventinius vainikus, susipažino su tradicijomis ir papročiais, pasigamino adventinius kalendorius, koridoriuje surengė Kalėdų Senelio pirštinių parodą… Pirmojo aukšto fojė papuošė gražuolę eglę žaisliukais, deklamavo eilėraščius. O prieš pat atostogasmokinukus aplankė Kalėdų Senelis, palikęs dovanų po papuošta eglute. Žvelgdami pro langus vylėsi jį pamatyti, bet snaigėmis užklotame mokyklos kieme liko tik rogučių vėžės. Už tokias netikėtas staigmenas dėkojame direktoriui L.Sadauskui. Tiesa, nepamiršome ir savo draugų –Salako socialinės   globos namų gyventojų. Jiems iš popieriaus „nulipdėme“ besmegenius ir užrašėme jų vardus. Tegul juos džiugina, o kai galėsime, būtinai aplankysime. Darbingai metus užbaigė ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai. Darbelių parodos, išmoktos naujos dainelės, auklėtojų išpuošta klasė visus džiugino. Kalėdinius sveikinimus gamino tų pačių socialinių namų
gyventojams. Mes tikime, kad 2021 metais gerumas augs, viltis ves į ateitį, tikėjimas stiprins ir mokykla vėl prisipildys skambaus juoko. Būkime kantrūs ir atsakingi.
Pradinių klasių mokytoja Dalia Baubinaitė
nuotraukos L.Sadausko ir D.Baubinaitės