Kovo 10-ąją, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, gausiu būriu mokinių, tėvelių,  mokytojų ir svečių visi kartu aplankėme istorines Salako vietas. O čia jau mūsų laukė mums visiems gerai pažįstami žmonės su netikėtais negirdėtais pasakojimais. Po trijų valandų kelionės pargrįžus, mokyklos kieme visus sušildė šventinis laužas ir pati skaniausia pasaulyje košė!

Už pilietiškumo pamoką „ačiū“ sakome Salako seniūnui Reniui Kisieliui, Marytei Dicevičienei, Audronei ir Osvaldui Macijauskams (ir ypač – už kvapnią arbatą ir gyvą muziką pusiaukelyje), ilgametėms Salako mokyklos mokytojoms Irenai Labutienei, Jadvygai Dičiūnienei, Janinai Bukelskienei, Gražutės regioninio parko kultūrologei Kristinai Ivanovaitei, Mindaugui Ilčiukui  bei šaunią idėją sumaniusioms  ir įgyvendinusioms mokytojoms Daliai Baubinaitei ir Redai Putrimaitei.