VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija balandžio – gegužės mėnesį vykdė  ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pradinio ugdymo mokinių pasirengimą viktorinai „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“, skirtoje paaiškinti vaikams ir moksleiviams besaikio vartojimo pasekmes, klimato kaitą, apie atsakingą ūkininkavimą, apie pagarbą ir bendrystę su gamta, ekologiją.

Mūsų mokyklos pradinukai šiai viktorinai užsiregistravo ir ruošėsi mokykloje, bei savarankiškai namuose, Atlikus viktorinos užduotis, kiekvienas pamatė savo rezultatus. Galbūt pritrūko žinių, o gal ir aktyvesnio pasirengimo. Tačiau visus pradžiugino gauti diplomai ir dovanėlės. Antros ir trečios klasės mokiniai savo žinias išbandė ir Atliekų kultūros egzamine, kuris vyko balandžio 28 d. Mokiniai džiaugėsi sulaukę diplomų. Labiausiai pasisekė antrokei Diletai Sidarkevičiūtei, kurios žinios buvo tarp geriausių rajone. Ji gavo ir asmeninį prizą. O jos sesė Adrija laimėjo savaitės prizą viktorinos “Sveikas maistas – sveikas vaikas” facebook paskyroje.

Tikime, kad dalyvavimas konkursuose mokinius skatins maistą taupyti, o aplinką saugoti.

Salako ugdymo skyriaus informacija