Lapkričio 21 d.15 val. ketvirtadienį,  Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre vyko vaikų ir jaunimo tradicinė, „Oželio pastogė“.  Jau 23-čią kartą organizuojamas folkloro sambūris – tai galimybė vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvams susirinkti, pabendrauti, pristatyti savo veiklą, programas ir žinoma pavakaroti bei pasišokti kartu.
Šiais metais „Oželio pastogėj“ dalyvavo Zarasų rajono vaikų ir jaunimo folkloro ansambliai „Saulala“, „Čiūta“ ,  Santarvės pradinės mokyklos I klasė. Bei sambūrio svečiai: Utenos miesto folkloro vaikų ansamblis ,Visagino vaikų kūrybos namų folkloro ansamblis „Radastėlė“, Rokiškio kultūros centro vaikų folkloro ansamblis. Pristatė savo temines programėles.
Šventė prasidėjo bendra daina, kurią dainavo visi susirinkę. Vėliau Augustė dainavo liaudies daineles, Kamilė ir Rusnė giedojo sutartines, mūsų mokyklos septintokai (Karolis, Natas, Adrijus, Deimantė, Aistė, Arūnė, Ignas) pagrojo du kūrinius. Savo temines programėles pristatė vaikų folkloro ansambliai. Mūsų programėle buvo ,,Vakaruška Salaki“. Smagu buvo visiems. Patys pasirodėme, į kitus pasižiūrėjome. O tarp programų spėjome mįsles, atsakinėjome į klausimus, kartu šokome, dainavome. Po pasirodymų buvome apdovanoti, pavaišinti.
Dėkoju savo ,,Saulalas‘‘ dalyviams: Augustei, Ainai, Brigitai, Auksei, Aušrinei, Leonui, Einorui, Augustui, Adrijanui ir sutartinių giedotojoms Rusnei, Kamilei bei visiems septintokams: Aistei, Deimantei, Arūnei, Ignui, Karoliui, Natui, Adrijui.
Ačiū Vidai už suorganizuotą kelionę. Ačiū vairuotojams, ypač Broniui, už išvežiojimą vaikų po namus. Ačiū Rusnės, Aistės, Kamilės, Nato tėveliams už pagalbą.

Vaikų folkloro ansamblio ,,Saulala“ vadovė Danguolė