Kas antri metai skelbiamas vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų konkursas ,,Tramtatulis”.  Šiam konkursui ruošiamės  ir mes.

   Benediktas Paršiūnas išmoko dainuoti dvi daineles: ,,Bū aš jaučiukas”, ,,Taukšt taukšt katutės”. Brigita Paršiūnaitė pasakojo: ,,Katras reikalingiausias” ir ,,Kaip gandras varlas gaudė”. Augustė Trivalaitė taip pat padainavo dvi daineles: ,,Iš visų paukštelių”, ,,Kai aš buvau mažučiukas”. Einoras, Milana, Leonas, Augustė ir Aušrinė  grojo skudučiais: ,,Likalaukių kate” bei ,,Giteniškių untela”.

  Vaikai mokėsi savarankiškai, nuotoliniu būdu. Mokytis padėjo tėveliai. Ačiū tėveliams už pagalbą.

O Skudutininkai pakliuvo  į antrą turą. Šaunuoliai.                                      

                                  Mokytoja Danguolė Kisielienė

[ngg src=”galleries” ids=”25″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]